Listy startowe

Indywidualne


51.5/Dystans krótki

Nr Imię i nazwisko Miasto Klub Opłacony
1Grabowski TomaszWROCŁAWGALVRINO WROCŁAW
2Magiera BartłomiejWAŁBRZYCH
3Fijałkowski RobertWolsztynKKFP WOLSZTYN
4Posyniak PiotrBrzeg-
5Pieszak Marcin GóraKanapowe pampry
6Pieszak ZosiagóraKanapowe Pampry
7Gromko AndrzejMiliczRunning Team Milicz
8Kotowski MichałOtmuchówMZLKS Czarni Otmuchów-
9Konopski AdamJerzmanowa-
10Staniszewski JacekŚwiebodzice
11Czosnek MarcinMosina-
12Bilski TomaszWolsztyn-
13Nogaj JacekLusowo
14Kałdunek MałgorzataWrocław
15Kałdunek Bogusław Wrocław
16Tkaczyk - Wilk IzabelaWrocławMsport-
17Wielgus MariuszKonarzewoMarysiaTEAM
18Chowaniec WojciechPoznań
19Bukowski ArkadiuszObornikiSKS Oborniki
20Jęczmionka SzymonPszów
21Jankowiak MarcinZielona GóraaleTEMPO-
22Bochniak PawełDzierżoniów

113/Dystans średni

Nr Imię i nazwisko Miasto Klub Opłacony
1Łukowski DariuszStrzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
2Adach DariuszZąbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein-
3Smal TomaszWrocławAWL
4Zadorożny BartlomiejPoznań-
5Tomaka Bogusław Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
6Konarska EdytaOława
7Kłos JanOława
8Kata WiesławLubin
9Więckowski MarekSulechówComputec MTB Team
10Leszczewicz waldemar warszawaKuźnia Triathlonu-
11Borkowski MateuszOpole-
12Witko-Błaszczyk SebastianJaworzyna ŚląskaŻELAZNA ŚWIDNICA
13jozwiak szymonpoznańCZERWONY SMOK-
14Lichacz Miłosz Smolec
15Senger RobertWarszawaTrizarza
16Lichacz AniaSmolecGT Rat
17Grzegorczyk MateuszWrocławZakochaj się w bieganiu
18Bagiński PawełBIERUTÓW-
19Drewuszewski MaciejPławniowice4M
20Ludwig MarcinPławniowice4M
21Maśnica-Szymańska JoannawolsztynWolsztyński Klub Biegowy-
22Łakomy PiotrSosnowiec
23Kasolik RadosławKętyKęckie Harpagany
24Popiel IwonaKościanBK Sports
25Leszczyński MichałDeszcznoSyberian Husky Team
26May-Majewski MichałGLIWICE4 M
27Fabijańczyk PawełLeszno
28Górski ŁukaszKamień
29Jerzycki JacekGAJKÓWGrupa Trzech
30Szarapanowski MarcinSzczecinUltra Diabły Team Lubrza
31Kaczmarek AndrzejWroclaw
32Glenc RafalPszow-
33Sałatka TomaszZabór-
34Wasilewski MichałWrocław7Nutrition TRI
35Drewnicki SebastianGrobliceMKS Siechnice-
36Weigang StefanGarbsenGarbsener SC-
37Wiszniewski BartoszZielona GóraFizia Team-

226/Dystans długi

Nr Imię i nazwisko Miasto Klub Opłacony
1Bielicki BartoszMiliczRunning Team Milicz-
2Mleczek TadeuszŚwidnicaDolnośląskie WOPR
3Hołubowicz GrzegorzGorzów Wielkopolski
4Fiks GrzegorzDzierżoniówFix catering dietetyczny
5Cywka TomekZąbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa Biegowa FRANKENTSTEIN-
6Partyka MajaPiła
7Gajewski KonradRadomskoAktywni Kamieńsk-
8Michalewski DariuszGogolinGRUPA KAPIJA
9Hońka MichałKrapkowiceKapija sport
10Wildner WitoldBytomTimtirimtim Team
11Dyr KrzysztofBytomTimtirimtimTeam
12Nestorowicz KonradWrocławTriathlon Club Wrocław-
13Gondek MirosławBytomTimtirimtimTeam-
14Hałas AdrianRostworowo
15Kawka RafałŁazyUltratrik Radomsko
16Kłodziński RobertSzczecin
17Nadulski PiotrPIŁAGoodSpace-
18Ligenza KamilZgierz-
19Tvedten KimberlySkjettenTriton Lillestrøm
20Konarski RafałRogoźnikstrefa pozytywnych zmian-
21Malinowski Mariusz Gorzów WielkopolskiTelemond Holding-
22Szymański SławekWolsztynWolsztyński Klub Biegowy
23Lib Radosław Wojnowice
24Mikołajczyk JacekPoznań
25Lisiewicz MichałWarszawaTean Karaś
26Majewski AndrzejMiastkoMTS Haqmer Miastko
27Guille-Devers ValentinCordieuxOullins Triathlon
28Śledzik SebastianSzamotułyDT4YOU
29Maciejewski KarolNadolice WielkieGT RAT
30Miziarski PawełReda
31Cybulski RobertMIASTKOKSZOR TEAM
32Urbaś TomaszJASIENICA
33Nowacki ŁukaszPoznań
34Maga PrzemysławJasienica
35Pekar MordehaiBet Shemesh
36Kuczyk SzymonSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM/PACCOR-
37Drohojowski RafałKamionki
38Triska JaroslavPraha 4VSK Humanita Praha-
39Grycman MarekTurza Śląska
40Letkowski DariuszWarszawaGapmont Running Team
41Michalak HubertDrzymałowoNIAGARA FITNESS KLUB RAKONIEWICE
42Szpiter TomaszZłotoryjaOLAWS Złotoryja
43Kociel JarosławBytom
44Krych JakubPoznańKP "Żaglica" Poznań
45Duchnowski DariuszBiała PodlaskaD-Team Biała Podlaska
46Święcicki ArkadiuszKiekrzWinter Swimming Team Poland
47Brachmański TomaszTerebela
48Peta AndrzejMiastkoMTS HAMER
49Merda PiotrMiastkoMTS HAMER MIASTKO
50Posacki ZbiniewLubiążWołów Biega
51Glenc LilianaPszow-
52Lenart MiłoszKetrzynDrużyna ML-
53Dzieciuch MichałKrakow-
54Grzesiak FilipWarszawa-
55Zieliński AndrzejOżarów Mazowiecki
56Zieliński TomaszWarszawaVelocity Warszawa
57Masłowski JacekOborniki ŚląskieNo Limits-
58Parafiński Zdzisław Łaz-
59Boduch Mariusz ŚwierczówNKB ZRYW Namysłów-
60Masłowski MichałOborniki ŚląskieNo Limits-
61Danielski KamilWarszawa
62Kmiecik RadosławRakoniewice
63Mikołajczyk TomaszDopiewiecExplorador team-
64Lenart RafałWrocławDrużyna ML-
65Fabri BernwardFreiburgTri-Team Kaiserstuhl
66Domagała AgnieszkaZąbkowice ŚlZąbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN-

Sztafety


Sztafety 51.5/Dystans krótki

Nr Nazwa (zawodnicy) Miasto Klub Opłacony
1Falanga Squad (Andrzej Wasilek, Jakub Bok, Grzegorz Sienkiewicz)Boruja KościelnaFalanga Squad

Sztafety 113/Dystans średni

Nr Nazwa (zawodnicy) Miasto Klub Opłacony

Sztafety 226/Dystans długi

Nr Nazwa (zawodnicy) Miasto Klub Opłacony